Výlet do Benátek

Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
V jakékoliv variantě tohoto výletu budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny v Benátkách. Lodě jsou moderní a vysokorychlostní katamarány. Více informací o výletech a o Benátkách.

Autobusovoá doprava autobusem byla zrušena kvůli covid-19, ale výlety katamaránem vedou z přístavů Pula, Rovinj nebo Poreč. Podle Google je nejbližší přístav Rovinj. Jeho vzdálenost do Krka je 135 km nebo přibližně 115 minut jízdy autem.

Cena: od 520 HRK za dospělého.
Cena obsahuje: loď a průvodce.

Rybářský piknik, výjezd z ostrova Krk

Městečko Ráb Loď opouští přístav Krk v 09:30 a směřuje vstříc městečku Ráb. Na hosty čeká uvítací drink. Do přístavu Ráb je doplujeme v 11:30, následuje vylodění a procházka s průvodcem po městě trvající zhruba 45 minut. Volný program ve městě až do 13:30. Následuje oběd na lodi, strávnicí mají na výběr z nabídky pečeného masa ryb, součástí oběda je také nápoj (víno, voda, či juice) Ostrov Ráb opouštíme okolo 14:00 a plujeme vstříc ostrovu Pag (Lun). Příjezd na další ostrov je okolo 14:30. Prohlídka ostrova skýtá příležitost spatřit 1500 let staré olivovníky. Společná procházka zabere zhruba půl hodiny, následuje koupání na pláži, případně z paluby lodi a odjezd v 16:00. Po vyplutí z ostrova Pag pokračujeme vyhlídkovou plavbou vstříc ostrovu Galun a podél Staré Bašky (zlaté písky), kde jsou k vidění ty nejkrásnější pláže. Na zlatých píscích zastavíme = příležitost pro koupání, cca 30 min.
Návrat na ostrov Krk okolo sedmé hodiny večerní (18:00).

Cena 300 HRK za dospělého.
Cena zahrnuje: welcome drink, oběd s nápoji, průvodce a kyvadlovou dopravu (masky pro kyvadlovou dopravu jsou povinné kvůli COVID 19).

Pro volná místa na lodi Tajana-Krk a možnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Stejně jako v Poreči, výletní sezóna začíná v dubnu a končí v půlce října. Ceny, časové plány výletů a další informace rádi poskytneme případným zájemcům – neváhejte nás kontaktovat.

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval


Více informací o výletech lodí z Krka do Benátek nebo výletů lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (nebo Nenada na čísle +38598232083) nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.