Opatija-Wenecja

W każdym z wariantów podróży będzie towarzyszyć przez doświadczonego przewodnika, ale tylko w języku angielskim i niemieckim. Statki są nowoczesne i szybkie katamarany. Więcej informacji na temat rejsy i Wenecji.

Transport autobusowy został odwołany z powodu epidemii covid-19, ale wycieczki katamaranem odbywają się z portów Pula, Rovinj lub Poreč. Według Google najbliższym portem jest Rovinj. Odległość od Opatija wynosi 84 km lub około 72 minut jazdy samochodem.

Cena: 520 kn dla dorosłych.

Jednodniowa wycieczka statkiem z Opatije do wyspy Krk i Cres

Start około godziny 08:45 z Opatije. Rejs widokowy i wpłynięcie do miasta Njivice na wyspie Krk. Przerwa na zwiedzanie i pływanie (2h). Kontynuacja wycieczki wpłynięcie do miasta Beli na wyspie Cres. Obiad na statku. Druga przerwa na (2h) pływanie i powrót do miasta Moscenicka Draga i Opatija. Przyjazd do Opatija około 18:00.

Cena: 300 HRK dla dorosłych.
Cena obejmuje drink powitalny, Obiad i przewodnika.

Sezon podróży fish-picnic rozpoczyna się w marcu i kończy w listopadzie.

Jednodniowa wycieczka autobusem do Jezior Plitwickich

Ta podróż jest odwołana od 2020 roku z powodu COVID-19. Te piękne jeziora znajdują się 178 km od Opatiji. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Jeziorach i tej wycieczce.
Przybliżona trasa:
Zbiór pasażerów rozpoczyna się o godzinie 06:30 w Mošćenička Draga i kończy się o godzinie 07:20 w mieście Rijeka. Podąża autobusem przez Senj z przerwami, a po przyjeździe zwiedzanie z przewodnikiem około 4 godzin. O godzinie 19:00 oczekiwany jest powrót i transfer do hotelu.

Cena dla osoby dorosłej w lipcu i sierpniu (w sezonie): 630 HRK, w pozostałych 492 HRK.
Autobus, przewodnik i wstęp do parku narodowego (do 250 HRK) są wliczone w cenę.
Aby znaleźć dostępne miejsca, skorzystaj z naszego internetowego systemu rezerwacji:

W sezonie kliknij tutaj (każdy wtorek i czwartek):
W przedsezonie, kliknij tutaj (każdy wtorek):

 

Karnawał wenecki. Zdjęcia mogą opisywać atmosferę pływającego miasta.

Gondole.Kanał Grande.Drewniane doki Wenecji.Maska karnawałowa.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata, +38598232083 – Nenad, lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. O EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH. Ogólne warunki.