W przypadku rezerwacji online: nie można uzyskać dodatkowych danych dla podróży, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, ale można spróbować poprosić o większą liczbę miejsc przez e-mail, jeśli reprezentująca grupę. Dla ceny pro 2021 i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.

Porec-Wenecja

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Z Porec do Wenecji odległość wynosi 102 km, a przejazd wodolotem trwa 2,5 godziny. Więcej informacji na temat zwiedzania znajdą Państwo na stronie Wenecji i wycieczek.

Cena: od 520 HRK dla dorosłych.

Autobusowy transport do statka jest organizowany z miejsc: Umag, Mareda, Novigrad, Lanterna, Cervar, Laguna Materada, Laguna Park, Plava Laguna, Zelena Laguna, Funtana i Vrsar.
Dla osób indywidualnych koniecznym jest przybycie na molo celnych służb w Porecu. Ulica Mate Bernobica obok hotelu Valamar Riviera. Dla pasażerów przemieszczających z Wenecji do Porec, w jednym kierunku, port ładowania jest Terminal San Basilio w Wenecji.

Prince of Venice

Całodniowa wycieczka katamaranem Prince of Venice, planowana jest w każdy wtorek, środę i czwartek z wylotem o 07:30 w okresie od 6.7. do 7.10.2021

Wodolot Prince of VeniceOrientacyjny plan podróży:
07:00 check-in Porec.
07:30 wyjazd.
10:30 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
17:00 wyjazd (Port San Basilio, Wenecja)
19:30 przyjazd do punktu wyjścia.
Cena: 520 HRK dla dorosłych.
Lokalny autobus: 30 HRK.

Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu (paszport lub id).
Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Wypłynięcie z portu Porec (520 HRK):
Rejs z transportem do łodzi iz powrotem (550 HRK):

Prom Prince Of Venice: jednokierunkowi podróży między Wenecją a Porec.
W tym wariancie cena wynosi 485 HRK w obu kierunkach i zostanie potwierdzona na żądanie. W takim przypadku lokalny autobus jest dostępny w Chorwacji i kosztuje 35 HRK za osobę dorosłą.

Opis statku.
Katamaran Prince of Venice ma 39,60 metrów długości i 15,6 metra szerokości. Maksymalna prędkość wynosi 29 węzłów. Jest produkowany w Australii, wyposażony w nowoczesne urządzenia nawigacyjne i napędzany dwoma silnikami (2 x 1,435 kW = 2 870 kW). Aluminiowy kadłub zapewnia komfort i stabilność. Statek ma bar, toalety i pełną klimatyzację.

San Pawl

Całodniowa wycieczka, anulowana z powodu epidemii COVID-19

Inne wycieczki z miasta Poreč można znaleźć tutaj. Więcej o wycieczkach statkiem z innych portów.

Parking dla samochodu w centrum miasta kosztować 10 kn na godzinę i 80 kn na dzień. Wejście na parking znajduje się vis a vis Adres: Partizanska ulica 4, 52440 Porec, a odległość do portu wynosi około 900 m. (Cena: 10 kn za godzinę i 80 kn dziennie)Lepiej jest zaparkować na dworcu autobusowym w centrum (7 kn za godzinę i 80 kn dziennie). Najtańszy parking jest obok hali sportowej ZATIKA.

Maski karnawałowe.Gondole.Grand Canal.Drewniane doki Wenecji.


Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Poreca do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata Heinrich (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. O nas - EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH
Ogólne warunki.