Popis turistické lodi

Lod' Melisa, Pula. Loď Melisa je 30 metrů dlouhá a 7 metrů široká, má 4 toalety, bar, kuchyni, terasu a krytou terasu. Maximální rychlost je 15 uzlů. Byla vyrobena v Itálii pro účely exkurzí a má moderní vybavení pro navigaci. Díky moderní konstrukci a 2 motorům o výkonu 600 koňských sil, má výbornou stabilitu i při těžkých podmínkách na moři.


Plán výletu

Mapa ukazuje plán této cesty. Odjezd z Puly v 9:00. Panoramatická plavba přes Brijunské ostrovy a Limský záliv do Pirátských jeskyní bez zastavení. Přestávka: 2 hodiny ve Vrsaru (Plavání nebo volný čas pro svůj vlastní program) a 2 hodiny v Rovinj (procházka po městě nebo volný čas pro vlastní program). Návrat do Puly okolo 18:00.
(*Červen 2019: Rovinj (3 h), bez přestávek ve Vrsaru, doba trvání cesty je od 09:30 do 17:00.)

 

Licencovaný průvodce

Rovinj s profesionálním průvodcem. Profesionální průvodce s licencí je standardem na této exkurzi. V průběhu plavby popisuje místa na pobřeží a ostrovy, které turisté vidí. Během přestávky v Rovinj zájemce provede městem. Mezi jeho jazyky patří: chorvatština, angličtina, němčina a italština.

 

Jaké jídlo a pití je zahrnuto v ceně?

Oběd na lodi během plavby. Jídlo bude připravováno a servírováno na lodi během plavby (nejčastěji v průběhu plavby Limským zálivem), bude se skládat z grilované ryby (makrela) a kuřecího masa z grilu, pečiva a salátu. Třetí možností je vegetariánské menu. Oběd obsahuje neomezenou konzumaci vína, minerální vody a džusu.

Cena je 270,00 HRK pro dospělé.. Děti do 6 let jsou zdarma a od 6 do 14 platí polovinu. Děti musí být doprovázeny dospělými. Domácí mazlíčci a jízdní kola na požadavek.

 

Jak najít loď?

Na exkurzi se můžete dostavit sami, a nebo organizovanou dopravou.

Pro hosty, kteří se dostaví sami, adresa je: Riva 8, 52100 Pula, ale je jednodušší najít Katedrálu Uzvisenja Blazene Djevice Marije na adrese Trg Svetog Tome 2, 52100, Pula, která je velmi blízko lodi. Parkování na této adrese není možné.
Organizovaná doprava je dostupná za následující ceny: 30 HRK pro dospělé, 15 HRK pro děti od 6 do 14 let a zdarma pro děti do 6 let. Běžný čas odjezdu je: Peroj v 7:59, Fazana v 8:00, kemp Bi-Village 8:15, kemp Brioni (a Stinjan) v 8:30 pro oblasti severně od Puly. Pro oblasti jižně od Puly, čas odjezdu je: Stoja kemp 8:15, Punta Verudela a Horizont v 8:30. Z Medulinu, Pomeru, Premantury a Banjole je odjezd v 8:00. Příjezd na Vaši adresu může být zařízen na žádost.
Hosté, kteří nebydlí poblíž Puly by měli vědět, že podobné exkurze jsou dostupné z jiných měst v Istrii.

 

How to book?

-Můžete nás kontaktovat e-mailem. Zašleme Vám nabídku, kterou můžete zaplatit rovnou celou, a nebo vložit peníze předem a zbytek doplatit v hotovosti při odjezdu.
-Můžete zaslat své jméno, telefonní číslo a adresu v Chorvatsku. Platba bude v hotovosti při odjezdu. Agentura zkontroluje adresu a potvrdí přihlášku.
-Podívejte se na plán, volná místa a možnost online rezervace pro následující varianty tohoto výletu:

Pro odjezd z přístavu v Pule:
Pro tuto cestu s organizovanou autobusovou dopravou (cena je 300 HRK):

Cestovní lístky (vouchery) mohou být vytisknuty nebo v elektrické formě.

 

Ostrov před Vrsarem. Rovinj. Rovinj. Interiér kostela sv. Eufemie.

Rovinj, staré město. Rovinj, galerie ve starém městě. Aquarium, Rovinj. Aquarium, Rovinj.

Pro více informací o výletech, zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenad na +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.