Opis łodzi turystycznej

Statek Melisa, Pula. Statek Melisa ma 30 metrów długości i 7 metrów szerokości, ma 4 toalety, bar, kuchnię, taras słoneczny i zadaszony taras, z dużym ścięgnem. Maksymalna prędkość wynosi 15 węzłów. Jest produkowany we Włoszech z celem turystycznym i wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do żeglugi. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i 2 silnikom o mocy 600 KM ma doskonałą stabilność, nawet w trudnych warunkach morza.

Plan podróży

Mapa przedstawia plan podróży. Wyjazd z Puli o godzinie 9:00. Panorama Brijuni wysp bez lądowania, panorama Kanałem Limskim do Jaskini Piratów.bez lądowania. Pauza: 2 godziny w Vrsar (pływanie lub wolny czas na własny program) i 2 godziny w Rovinj (zwiedzanie miasta lub czas wolny na własny program). Wróć do Puli około 18:00.

 

Licencjonowany przewodnik

Zwiedzanie Rovinj z profesjonalnym przewodnikiem. W tej podróży licencjonowany profesjonalny przewodnik jest standardem opisującym miejsca na wybrzeżu i wyspy, które turyści widzą z łodzi podczas jazdy. W przerwie w Rovinju odbywa się zwiedzanie miasta z zainteresowanymi podróżnikami. Językami przewodnika są: chorwacki, angielski, niemiecki i włoski.

 

Jaka żywność i napoje są wliczone w cenę?

Obiad na statku w czasie jazdy. Obiad jest przygotowywany i podawany na łodzi podczas jazdy (najczęściej w Kanału Limskem), składający się z ryb z grilla (makrela) i kurczaka z grilla, chleba i kapusty. Trzecią opcją jest menu wegetariańskie. Obiad obejmuje nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku.

Cena wynosi 270,00 HRK dla dorosłych. Dzieci od 0 do 5.99 lat są bezpłatne, a od 6 do 13.99 płacą połowę ceny. Dzieciom muszą towarzyszyć osoby dorosłe. Zwierzęta i rowery są dostępne na życzenie.

 

Jak znaleźć statek?

Na tej wycieczce goście mogą przyjść indywidualnie lub za pomocą zorganizowany transport.

Dla gości przybywających samemu podamy adres i link do Google Street. Adres jest:
Riva 8, 52100 Pula, ale lepiej jest znaleźć katedrę "Uzvišenja Blažene Djevice Marije" pod adresem:
Trg Svetog Tome 2, 52100, Pula, która jest bardzo blisko statku. Parking przy tym adresie nie jest możliwy.
Transfer zorganizowany jest dostępny w następujących cenach: 30 HRK dla dorosłych, 15 HRK dla dzieci od 6 do 13,99 i bezpłatna dla dzieci od 0 do 5,99 roku. Standardowe czasy wyjazdu to: Peroj o 7:50, Fazana o 8:00, kemping Bi Village 8:15, kemping Brioni (i Stinjan) o 8:30 dla obszarów na północ od Puli. W strefach na południe od miasta czasy wyjazdu to: kemping Stoja o 8:15, Punta Verudela i Horizont o 8:30. Z Medulin, Pomer, Premantura i Banjole, odjazd o 8:00. Przyjazd na swój adres można zamówić na życzenie.
Goście, którzy nie mieszkają w pobliżu Puli, powinni wiedzieć, że podobne wycieczki organizowane są z innych miast na Istrii.

 

Jak zarezerwować?

-Można wysłać zapytanie e-mailem. Prześlemy Ci ofertę, za którą można zapłacić całą kwotę lub złożyć zaliczkę, a reszta gotówką w momencie wyjazdu.
-Możesz wysłać swoje imię, numer telefonu komórkowego i adres w Chorwacji. Płatność będzie gotówką w momencie wyjazdu. Agencja sprawdzi adres i zaakceptuje wniosek.
-Poszukaj harmonogramu, wolnych miejsc i możliwej rezerwacji online dla następujących wariantów tej podróży:

Aby wyjść z portu w Puli, kliknij tutaj:
Na wycieczkę zorganizowanym autobusem do łodzi (cena to 300 HRK), kliknij tutaj:

Bilety podróżne (kuponów) mogą być drukowane lub w formie elektronicznej. Dodatkowe daty i większą liczbę miejsc na tę wycieczkę, z wyjątkiem tych opisanych w systemie rezerwacji online, można uzyskać na żądanie e-mail.

 

Wysiadanie pasażerów w Rovinju. Wnętrze statku Melisa. Melisa po drodze z Porecu na wyspę św. Nikole.Wyspa Veli Brijun. Przechodząc przez archipelag Brijuni. Lim Fjord.  Jaskinia piratów, Lim Fjord.  stare Miasto. Plaża w Vrsaru.

Wyspa przed Vrsarem. Rovinj, Rovinj, tradycyjny wyrób koronki. Rovinj, widok z morza na Stare Miasto. Wnętrze Kościoła St. Euphemia.

Rovinj, życie na schodach. Rovinj, galeria na starym mieście. Akwarium w Rovinju - ośmiornica. Akwarium w Rovinju - kraba.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (e-mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim. Informacje o EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH,
Ogólne warunki.