Rejsy statkiem z Puli

Opis wycieczek

Fish-picnic panorama Brijuni (Łódź Korkyra)

Łódź Korkyra, PulaWyjdź o 11:30 z portu (Riva 14) pod amfiteatrem. (Wycieczka odbywa się łodzią Korkyra o długości 17 do szerokości 4,4 m.) Panoramiczny przejazd przez Zatokę Pula, obok Wyspy Andrzeja i Katarzyny na Archipelag Brijuni. Pauza i obiad. Powrót o 17:00.

Ta aranżacja od typu fish-picnic trwa około 5 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 220 HRK dla dorosłych.Cena obejmuje powitalnego drinka, obiad z napojami i przewodnika. Lunch na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków. Dodatkową opłatą jest bilet na kąpiel (30 HRK) na wyspie Sveti Jerolim (w archipelagu Brijuni) w okresie od 1 czerwca do 30 września. Poza tym okresem przerwa jest organizowana w Fazanie.

Rezerwacja online

Sveti Jerolim to mała wyspa o powierzchni 0,125 kilometrów kwadratowych z plażą o długości 1,554 km. Morze jest bardzo czyste i przejrzyste.

Fish-picnic panorama Brijuni (Łódź Srebreno)

Łódź Srebreno, PulaWypłynięcie o 10:00 z portu w Puli (Ulica Sv. Petra). Panoramiczna przejażdżka przez Zatokę Pula do archipelagu Brijuni. Krótka przerwa obok Be Village (Fazana) około 10 minut. Przejazd na wyspę Sveti Jerolim. Przerwa na pływanie i obiad. Jedź po wyspach. Powrót około 17:00

Ta aranżacja od typu fish-picnic trwa około 7 godzin, ma przerwę na pływanie i kosztuje 250 HRK dla dorosłych. Cena obejmuje powitalnego drinka, obiad z napojami, przewodnika i kolejny wpis na wyspę św Jerolim. Obiad na pokładzie: ryby i steki z grilla, sałatki i chleb, a także nieograniczonej konsumpcji wina, wody mineralnej i soków. Przystanek statku w Fažanie (z krótką przerwą, 15 minut) służy do załadunku nowych pasażerów, aby pasażerowie z Puli nie mogli rozładować.

Rezerwacja online

Na tę samą łódź można wejść z Fazany o godz. 10:45 w porcie obok Bi-Village kempingu. W tym wariancie wycieczka trwa około 5 godzin.

Fish-picnic Kanał Limski-Vrsar-Rovinj

Kanał LimskiWyjazd z Puli (Riva 8) o godzinie 9:00. Statek Melisa. Panoramiczny rejs przeszłości słynnego archipelagu Brijuni oraz wzdłuż wybrzeża na północ. Następnie przez Kanał Limski i do Vrsar. Po przyjeździe 2 godz. przerwa. Obiad i wizyta na starym mieście lub pływanie. Następnie łódź idzie do Rovinj, gdzie jest przerwa 2 godz. Po spacer po starym mieście, czas wolny itp. Przyjazd do portu o 18:00.

Cena wynosi 270 HRK dla osoby dorosłej i obejmuje: obiad i przewodnik. Oto jest szczegółowy opis tej podróży. Poszukaj harmonogramu i możliwej rezerwacji online dla następujących wariantów tej podróży:

Rezerwacja online

Za tę wycieczkę z zorganizowanym autobusem do łodzi (Pula), cena wynosi 300 HRK. Aby zarezerwować, kliknij tutaj i wybierz punkt początkowy autobusu. Domyślna pozycja menu to Peroj, ale możesz dowolnie wybrać stację początkową (np. Stoja, Banjole itp.):

Rezerwacja online

Fish-picnic Medulin-Kamenjak-Porer-Ceja

Łódź Sandra, Medulin.Transport autobusowy jedzie około 11:20 na terenie Fazana i Stinjan i około 11:30 z Punta Verudele, Zlatne stijene i obszaru na południe od Puli. Odejście łodzi z Medulina około 12:00. Przylądek Kamenjak: pływanie na otwartym morzu (1 godz. na kotwicy). Jedź do latarni morskiej Porer. Zatoka Krmeda, obiad. Wyspa Ceja: (1 godz.) pływanie. Wróć do Medulin 17:00. Powrót do punktu początkowego o 17:30.

Cena wynosi 230 HRK dla osoby dorosłej i obejmuje: autobus, przewodnika, aperitif i obiad. Oto szczegółowy opis. Proszę wybrać punkt początkowy autobusu. Domyślna pozycja menu to Punta Verudela, ale możesz dowolnie wybrać punkt początkowy:

Rezerwacja online

W sezonie również poranny wariant dostępny jest od 09:00 do 15:00. W ten sposób wariant poranny trwa 1 godzinę dłużej, co wydłuża przerwy na kąpiel. Autobus kursuje od 07:55 według dolnego rozkładu, a powrót do Puli planowany jest około 15:30.

Rezerwacja online

Fish-picnic Punta Verudela-Porer-Kamenjak

Latarnia morska Porer. Wyjazd z Puli (Port: Bunarina) o godzinie 10:30. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do latarni Porer. Podróż kontynuować do przylądka Kamenjak, który jest o 2,5 km od latarni morskiej. W momencie zbliżania się do obszaru z jaskiń, kotwiczenia łodzi, pływanie i obiad. Jazda kontynuować do laguny "Buza" na Kamenjak. Przerwa i pływanie ponownie. Powrót około 17:00.

Cena: 250 HRK dla dorosłych. Cena obejmuje: drink powitalny, obiad (ryby lub mięso z grilla, chleb, sałatki) i napoje jak wino, soki i wody.

Latarnia morska Porer, zbudowana w 1833 roku wysokiej 35 m położona jest na niewielkim skalistym wzniesieniu o tej samej nazwie.

Przylądek Kamenjak to obszar chroniony od 1996 roku, ważne krajobrazy (kategoria IUCN: V). Morze jest otwarte i bardzo czyste.

Wycieczka z obserwacją delfinów w Puli

Dolphins, PulaOdjedź o godzinie 17:00 od portu pod Arena. Wycieczka odbywa się łodzią Korkyra (lub Emilio) o długości 17 i szerokości 4,4 m. Panoramiczny wjazd przez port, w pobliżu wysepek Andrija i Katarina do archipelagu Brijuni. Położenie obserwujące delfiny położone jest na zachód od wyspy Vanga. Cieszący się delfiną gra i zachód słońca. Po powrocie, jako atrakcja do fotografowania, są świetlne giganty - żurawie w stoczni, które są podświetlane w specjalny sposób, więc kolory zmieniają się w czasie. Wróć o 20:00.

Cena dla dorosłych: 220 HRK. W cenę wliczony jest drink powitalny, kolacja i wino, woda i sok w trakcie jazdy. Obiad na łodzi to: ryba lub pałeczki, sałatka i chleb. Pro rezerwacje online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Wycieczki z poszukiwaniem delfinów są również organizowane z wyjazdami z Fazany i Medulinu. Czas wypłynięcia wszystkich statków zmienia się tak, że zachód słońca przypada na połowę rejsu. Czy istnieje sposób, aby nie można było znaleźć delfinów? Tak, ale również ten rodzaj wycieczki może być bardzo atrakcyjny.

Fish-picnic i poszukiwanie delfinów

Łódź Ulika, PulaWyjazd około 15:00 z portu pod Amfiteatrem (Ulica Riva 18). Spływ odbywa się łodzią Ulika o długości 18 m i szerokości 4 m. Panoramiczny przejazd przez port i archipelag Brijuni. Przybycie na wyspę Sveti Jerolim. Przerwa na kąpiel 2 godziny. Kolacja na pokładzie. Poszukiwanie delfinów. Powrót około 21:00 do portu.

Cena dla osoby dorosłej wynosi 220 HRK i obejmuje powitalnego drinka, kolację oraz wino, wodę i sok przez cały czas jazdy. Kolacja na pokładzie to: wegetariańska, grillowana ryba lub kotlety, sałatka i pieczywo oraz nieograniczone spożycie wina, wody mineralnej i soku. Bilet na wyspę Sveti Jerolim kosztuje 30 HRK.

Rezerwacja online

Fish-picnic z wizytą w Parku Narodowym Brijuni

Park Narodowy Brijuni.Wyjazd około 08:15 z portu pod amfiteatrem (Ulica Sv. Petra). Spływ odbywa się łodzią Srebreno o długości 18 m i szerokości 4 m. Panoramiczny przejazd przez port i archipelag Brijuni. Przyjazd do Parku Narodowego Brijuni na wyspie Veli Brijun. Zwiedzanie wyspy kolejką elektryczną i pieszo z doświadczonym przewodnikiem trwające 3 godziny i 30 minut. Przybycie na wyspę Sveti Jerolim. Obiad na statku. Przerwa na kąpiel około 2 godzin. Powrót około 17:00 do portu w Puli.

Cena dla dorosłych wynosi 400 HRK i obejmuje: bilet do Parku Narodowego Brijuni (przejazd pociągiem elektrycznym, przewodnik eksperta), bilet na wyspę Sveti Jerolim i obiad. Obiad na statku to: wegetariańska, grillowana ryba lub kotlety, sałatka i pieczywo oraz nieograniczone spożycie wody mineralnej i soków.

Rezerwacja online

Wycieczka do Parku Narodowego Brijuni

BrijuniŁódź: Martinabela. Plan: 10:45 odejście od (Riva 14) Puli. Panoramiczna przejażdżka z portu, wzdłuż wybrzeża, w pobliżu Štinjan, w pobliżu wyspy Sv. Jerolim do wyspy Veli Brijun. Przybycie statku jest zsynchronizowane z rozkładem jazdy pociągu elektrycznego. Po przyjeździe zwiedzanie Parku Narodowego Brijuni (około 3:30h). 16:30 Przyjazd do portu.

Cena je od 370 HRK dla osoby dorosłej i zawiera: przewodnika i wejście do Parku Narodowym. Cena nie obejmuje posiłków ani napojów. Wycieczki odbywają się we wtorki i piątki oraz codziennie w szczycie sezonu. Aby uzyskać informacje o wolnych miejscach i możliwej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Rezerwacja online

Jest również możliwe, że wariant popołudniowa, z wyjazdu na 14.45 i powrót o 20:00.

Wycieczki do Wenecji z promem Prince of Venice

Prince of VeniceTen katamaran odpływa w każdą sobotę do końca września. Wyjazd o 7:30 z Puli i powrót o 20:45.
Oto szczegółowy opis tej podróży.

Cena: HRK 600 dla dorosłych i dzieci płacić według cen pakietu rodzinnego. Lokalny autobus do łodzi i przewodnik są wliczone w cenę

Jeziora Plitwickie

Podróż do parku narodowego Jeziora Plitwickie.Planowanie podróży:
Start z hotelu, zgodnie z harmonogramem: Banjole (06:40), Medulin (07:00), Horizont and Punta Verudela (07:20), stacji benzynowych Luk-Oil (07:40), Bi-Village w Fazana (07:50).
13.00 zwiedzanie parku narodowego z przewodnikiem
16.15 obiad w restauracji
17.15 odejście od Jeziora Plitwickie
22.00 oczekuje przyjazdu i transfer do hotelu

Cena w lipcu i sierpniu: 860 HRK dla osoby dorosłej, inne 655 HRK. Autobus, przewodnik, obiad i opłata za wstęp (do 250 HRK) są wliczone w cenę. Ta podróż jest odwołana od 2020 roku z powodu COVID-19.

Pula

Amfiteatr w Puli.Pula jest największym miastem na zachodnim wybrzeżu Istrii i jest bardzo interesująca, zwłaszcza, że wybrzeże tutaj jest bardzo chropowate, z wieloma wyspami i pięknymi plażami. Wśród wielu historycznych miejsc, aby wspomnieć, że to miasto ma monumentalny rzymski amfiteatr, 6. co do wielkości na świecie, który może przyjąć do 23 000 osób, co stanowi 46% dzisiejszej populacji miasta. To jedyne miasto na Istrii, które ma lotnisko.

PARKING! Jeśli pochodzą z prywatnego samochodu w portu, zalecamy parking na ulicy Riva, pomiędzy amfiteatrem i morze. Oto cena HRK 15 / godzinę, z płatności w dniu wyjazdu.

Są to wycieczki do najbardziej popularnych atrakcji. Sezon przejazdy do Wenecji zaczyna się w czerwcu, a kończy się w pierwszej połowie września. Inne wycieczki, Rovinj, Brijuni, przejdź od Wielkanocy do października. Wszystkie ceny podane są orientacyjnie. Dla konkretnych cen i harmonogram prześlij nam swoje pytanie.