Rabac-Benátky trajektem

Nejprve zkontrolujte své cestovní podmínky pro chorobu covid-19.
V jakékoliv variantě tohoto výletu budete doprovázeni zkušeným průvodcem v průběhu plavby a první hodiny v Benátkách. Lodě jsou moderní a vysokorychlostní katamarány. Více informací o výletech a o Benátkách.

Autobusovoá doprava autobusem byla zrušena kvůli covid-19, ale výlety katamaránem vedou z přístavů Pula, Rovinj nebo Poreč. Podle Google je nejbližší přístav Pula. Jeho vzdálenost do Rabacu je 47 km nebo přibližně 50 minut jízdy autem.

Cena: od 520 HRK za dospělého.
Cena obsahuje: loď a průvodce.

Rybí piknik s odjezdem z Rabacu v 10:00

Město Cres, ostrov Cres Loď Monsun. Uvítací drink a panoramatická plavba k ostrovu Cres. Živá muzika, zábava. Navštivte krásnou rybářskou vesnici Valun a nezapomenutelnou pláž na ostrově s možností plavání a opalování. Poté zpět na loď a oběd. Odpoledne dorazíte do města Cres. Krátka procházka městem s průvodcem (45 min), volný čas na odpočinek (1 h). Návrat do Rabacu v dobré náladě v 17:00.

Cena: 220 HRK za dospělého.
Cena zahrnuje: Uvítací drink, oběd, průvodce, živou muziku. Oběd na palubě: grilované maso nebo ryba, salát a pečivo, víno a nealkoholické nápoje. Během oběda je 0.5 l vína, piva, džusu nebo vody.

Pro volná místa na lodi, a možnou online rezervaci klikněte prosím zde:

Sezóna pro rybí pikniky začíná v březnu a končí v listopadu. Informace o výletech na lodi z jiných měst v Istrii.

Sledování delfínů a Aquavision na lodi Sea Explorer

Loď Sea Explore Odjezd z přístavu Rabac v 12:00. Plavba okolo pobřeží. Hledání delfínů. Pauza na plavání. Dojede se k mělčině, která má hloubku 3 metry a okolo obklopena hlubokou vodou. Tohle místo je velmi bohaté na mořský život, ryby, chobotnice, kraby. Následuje vystoupení potápěče, návrat a příjezd do Rabacu v 15:00.

Cena: 120 HRK za dospělého.
Cena zahrnuje: uvítací drink, průvodce a potápěčskou show.

Rybí piknik Rabac-Cres-Modrá Jeskyně na ostrově Cres

Loď Sea Explorer. Odjezd z přístavu Rabac v 9:30 a pluje se k městu Cres na stejnojmenném ostrově. Po příjezdu následuje 1 a půl hodiny přestávka pro procházku po městě nebo plavání na pláži. Oběd je po odchodu z města na lodi v průběhu panoramatické plavby k Modré Jeskyni (Blue Cave). Po příjezdu se zakotví, jde se plavat a jde se do jeskyní. Přestávka trvá 1 hodinu a 15 minut. Následuje návrat a příjezd do Rabacu v 17:30.

Cena: 200 HRK za dospělého.
Cena zahrnuje: uvítací drink, oběd (ryba nebo grilované maso, salát a pečivo nebo vegetariánské menu. Během oběda je 0.5 l vína, piva, džusu nebo vody, živá hudba.

Celodenní výlet na ostrovy Brijuni

Ostrovy Brijuni.Tato cesta byla zrušena od roku 2020 kvůli epidemii COVID-19. Národní park Brijuni je souostroví 14 ostrovů. Vzdálenost od Rabacu do Fazany, odkud pluje trajekt do Brijuni je okolo 48 km.
Odhadovaný program:
Odjezdy autobusu jsou: Valamar Sanfior, Alegro, Amfora a Maslinica v 12:00 a autobusová zastávka Labin (ex Varteks) v 12:10. Po příjezdu do Fazany přestup na trajekt.
Exkurze Veli Brijunu s průvodcem (okolo 3:30).
Okolo 18:45 příjezd na hotel.
Cena: od 430 HRK za dospělého.
Vyzvednutí autobusem, průvodce a vstupenka do národního parku (do 220 HRK = 30 eur) je v ceně.

Exkurze autobusem do Plitvických jezer

Plitvická jezeraTato cesta byla zrušena od roku 2020 kvůli epidemii COVID-19. Plitvická jezera jsou 229 km od Rabacu. Více informací o jezerech a exkurzích. Odhadovaný program::
Odjezdy autobusu jsou: Valamar Sanfior, Alegro, Amfora a Maslinica v 6:45.
13:00 prohlídka Národního parku s průvodcem a oběd v restauraci
17:15 odjezd z Plitvických jezer
20:45 předpokládaný návrat do hotelu

Cena: od 445 HRK za dospělého.
Cesta autobusem, průvodce, oběd a vstupní poplatek (do 250 HRK) jsou v ceně. Výlet je k dispozici každou středu od 20. května do 16. září.

Rezervace

Všechny ceny a programy jsou uvedeny pro rok 2021. Pro přesné aktuální ceny a program, nás prosím kontaktujte.

Benátský karneval. Přestože se koná pouze v únoru, nyní můžete vidět obrázky popisující atmosféru plovoucího města.

GondolyCanal Grande v BenátkáchNa dřevěné doky v BenátkáchKarneval

Více informací o výletech lodí zavolejte Renatu přímo na čísle +385989485604 (Nenad +38598232083), nebo pošlete dotaz. To jsou všeobecné obchodní podmínky.