Wycieczka statkiem do Wenecji

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Od Rovinja do Wenecje odległość wynosi 110 km, a przejazd motorówką trwa 2:45 godzin. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Od Rovinja, są 2 warianty tych rejsy:

Bezpośredni dojazd do Wenecji

Prince of VenicePrzybliżony trasa do bezpośredniego wycieczkę katamaranem Prince of Venice.
07:15 check-in Rovinj i wyjazd (07:45).
11:00 przyjazd do Wenecji, zwiedzanie i rekreacja.
17:00 wyjazd łodzią.
20:00 przyjazd do punktu wyjścia.

Cena: 520 HRK dla dorosłych.

Wyloty są zaplanowane w każdy poniedziałek od 5 lipca do końca września. Właścicielem statku i organizatorem rejsu jest firma Kompas. Jazdy w jednym kierunku (w jedną stronę), kosztuje 485 HRK dla osób dorosłych. Lokalny autobus zawsze będzie kosztować dodatkowe 30 HRK dla dorosłych. Dla gości, którzy przychodzą sami, jest konieczne, aby znaleźć się w molo służb celnych w Rovinju adres: Ulica Obala Pina Budicina obok kościoła św. Eufemii.
Opis statku.

Ważny! W przypadku, gdy zarezerwujesz tę podróż przez Internet, musisz przesłać nam numer vouchera, który otrzymałeś w e-mailu i wszystkich pasażerów, proszę: imiona i nazwiska członków rodziny, daty urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, którym jesteś podróżując z (paszport lub id).

Dla rezerwacji online, kliknij tutaj:

Podróży Rovinj-Porec-Wenecja-Porec-Rovinj

(Anulowane, z powodu epidemii COVID-19.)

Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

Nasłonecznienie do 2600 godzin słonecznych w roku i doskonały klimat. Dzikie wybrzeże z wyspy i błękitne morze. Kościół Santa Eufemii i stare miasto z atrakcji kulturalnych. Najbardziej nowoczesnych hoteli, ale także starych tawern i doskonała gastronomia. Coś dla wszystkich. Tego jest Rovinj.

Maski z weneckiego karnawaługondoleCanal GrandeDrewniane doki Wenecji

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Rovinja do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
Agencja turystyczna EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH.Ogólne warunki.