Wycieczka statkiem do Wenecji

Najpierw sprawdź warunki podróży pod kątem choroby Covid-19.
Od Vrsara zaczynamy bezpłatny transfer busem do Poreca. Odległość drogowa jest 11 km, tak, że jazda autobusem trwa około 15 minut. Pick-up punktem transferu są: hotel Belvedere, stacja benzynowa w centrum miasta i campingy: Petalon, Koversada, Orsera v miastu Vrsar. Camping Valkanela, Resort Funtana i stacja autobusowa w miejscowości Funtana. Więcej informacji na temat Wenecji i wycieczek.

Cena: od 550 HRK dla dorosłych.

Ważne! Jeśli zarezerwujesz tę podróż online z nami, musisz przesłać nam następujące informacje: numer kuponu, który otrzymałeś w wiadomości e-mail, a dla wszystkich pasażerów imię i nazwisko, datę urodzenia, narodowość, płeć, numer dokumentu, z którym podróżujesz (Paszport lub dowód osobisty). Wymagany paszport / EU-ID!

Aby dokonać ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj i wybierz w punktach "Select transportation" menü od 27 do 33:

Jak w Porec, sezon wycieczkowy rozpoczyna się pod koniec kwietnia i kończy w pierwszej połowie października. Jest również iść tylko w jednym kierunku. Rovinj, jako port wyjściowy do Wenecji, jest 31 km stąd.
Ceny oraz harmonogram zostaną wysłane na życzenie.

Wycieczka statkiem: Vrsar-Rovinj-Limski Kanal (fish-picnic)

Statek Bolivar, VrsarWyjazd z Vrsara okolo 11:30. Statek Bolivar. Powitalny aperitif. Jedź wzdłuż wybrzeża Istrii do Rovinja. Obiad i czas wolny na zwiedzanie miasta. Rejs kanałem Limskim. Postój koło Jaskini Piratów, kąpiel i odpoczynek. Powrót do miasta Vrsar okolo 17:00.
Cena: 220 HRK dla dorosłych.
W cenie są: powitalny aperitif, obiad.

Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Delfin safari, rejs statkiem z Vrsara

Delfiny foto safariWyjazd z portu Vrsar około 17:00. Rejs statkiem trwa tylko 20 minut, ponieważ stanowisko, na którym najłatwiej zobaczyć delfiny znajdujące się w pobliżu miasta Vrsar, przy wejściu do Lim Channel. Następnie łódź osiąga pożądaną pozycję, silników okrętowych zostanie wyłączony. Po kilku minutach delfiny nadchodzą. Pozostaje tylko wziąć zdjęcia przez aparat. Wynika wrócić do portu około 20:00.
Cena: 150 HRK dla dorosłych.
W cenę niewliczone są posiłki i napoje. Czy jest szansa, że delfiny nie widać? Tak.

Dla wolnych miejsc i ewentualnej rezerwacji online, kliknij tutaj:

Rejs statkiem: Vrsar-Pula-Wyspy Sestrice

Wyspa w formie ryb, BrijuniWyjazd z portu Vrsar około 9:00. Statek Bolivar. Powitalny aperitif. Rejs wzdłuż wybrzeża Istrii. Statek przepływa obok Rovinja, Czerwone Wyspy i archipelagu Brijuni do Pule. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Obiad na statku. Rejs widokowy do Wyspy Sestrice, odpoczynek, kąpiel. Powrót do miasta Vrsar około 17:00.
Cena: 300 HRK dla dorosłych.
W cenie są: powitalny aperitif, obiad, przewodnik. Obiad na statku to: ryba albo kotlety z grilla, sałata, chleb oraz nieograniczona konsumpcja wina i napojów. Ta oferta jest ważna tylko wtedy, gdy grupa jest wystarczająco duża. Pływanie jest planowane na wyspie Sestrice, położonej około 5 mil na południe od miasta Rovinj. Tutaj statek będzie zakotwiczony. Z powodu złych czasów lub harmonizacji z życzeniami użytkownika, możliwe jest zorganizowanie kąpieli na wyspie Sveti Jerolim w Brijuni lub w kanale Limskim.

Karnawał wenecki. Mimo, że dopiero odbywa się on w lutym to już teraz mogą Państwo zobaczyć zdjęcia opisujące
atmosferę pływającego miasta.

Maski z weneckiego karnawaługondoleCanal GrandeDrewniane doki Wenecji

Aby uzyskać więcej informacji na temat organizowanych wycieczek łodzią z Vrsara do Wenecje lub ini podróży proszę o kontakt telefoniczny, +385989485604 - Renata (+38598232083 – Nenad), lub wysłać zapytanie (mail) w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
EXCURSIONS AND SERVICES HEINRICH.
Ogólne warunki.