Výlety lodí z Rovinje

Popis výletů

Fotografování delfíního

Hledáte delfína za soumraku.Odjezd z přístavu Rovinj v 18:30 hodin. Jízda lodí trvá 30 minut, protože delfíny je nejsnáze vidět poblíž Limského Kanálu. Návrat do přístavu kolem 20:30. Nezapomeňte vzít fotoaparát. Výlet je vhodný pro rodiny s dětmi, ale nalezení delfínů není 100% úspěšné.
Cena pro dospělé je 150 HRK a zahrnuje welcome drink. Čas odjezdu se může lišit v závislosti na datu.

Online rezervace

Panorama souostroví (Rovinj)

Loď Delfin, Rovinj.Odjezd v 11:30 z přístavu. Exkurze ukazuje panorama starého města a krásné souostroví s ostrovy Sveta Katarina, Sveti Andrija, Piruži a ostrov s majákem (Sveti Ivan). Návrat kolem 13:00.
Cena pro dospělé: 110 HRK. Cena nezahrnuje průvodce. Více o výletech lodí z jiných měst na Istrii.

Online rezervace

Výlet na Červený Ostrov a Limský Kanál

Červený Ostrov.Odjezd kolem 11:30 z přístavu Rovinj. Loď ' Delfín. Uvítací nápoj a představení posádky. Plavba přes souostroví Rovinj, poblíž (mysu) Punto Corrente na Červený Ostrov. Přestávka na koupání (1 hodina). Po návratu na loď oběd během plavby. Poté plujte podél Limského Kanálu do Pirátské Jeskyně. Přestávka 40 minut, případně koupání nebo přestávka v kavárně. Návrat na místo startu kolem 17:00.
Cena pro dospělé je 375 HRK. Cena zahrnuje uvítací nápoj a oběd na palubě. Oběd zahrnuje vegetariánské menu, grilovanou rybu nebo maso (volitelné), salát, chléb, víno a vodu. V ceně je i vstupenka na Červený Ostrov a zvlášť se platí vstup do Pirátské Jeskyně: 8 HRK.

Online rezervace

Exkurze s katamaránem Prince of Venice do Benátek

Katamaran Prince of Venice.Tato cesta trvá každé pondělí, středu a pátek s odjezdem v 07:45 (check-in 7:15) a vrací se ve 20:30 mezi začátkem července a koncem září. Zde je podrobný popis této exkurze.
Cena: 640 HRK pro dospělé, děti do 14 let 50% až 7 let zdarma. Prosíme o rezervaci alespoň 48 hodin předem.

Na výlety s odjezdem z přístavu Rovinj (640 HRK):

Online rezervace

Pro výlet lodí s autobusovou dopravou (680 HRK):

Online rezervace

Výlet lodí San Pawl (Benátky přes Poreč)

katamarán San Pawl.Tento výlet, který odjíždí v 7:00 (check-in 6:30) a vrací se kolem 21:00, odjíždí každou středu od 27. dubna do 28. září 2022. Další dostupné termíny najdete v online rezervační aplikaci Zde je podrobný popis této exkurze.
Cena: 640 HRK pro dospělé a děti platí podle podmínek rodinného balíčku (FP). Prosíme o rezervaci alespoň 72 hodin předem.

Na výlety s odjezdem z přístavu Rovinj (640 HRK):

Online rezervace

Pro výlet lodí s autobusovou dopravou (675 HRK):

Online rezervace

Výlet lodí do národního parku Brijuni

Loď  Astral (Majitel - Atlas).Tento výlet je od roku 2020 zrušen. Výlety typu rybí piknik s návštěvou národního parku Brijuni pocházejí z Fažany (29 km od Rovinje) a Puly (35 km od Rovinje).

Vliv počasí na výlety lodí

Nejvíce náchylné na počasí jsou výlety typu rybího pikniku. V případě silného jižního větru (Jugo) a hlavně jihozápadního (Garbin) nejsou tyto výlety doporučeny. Pokud není předpověď počasí ideální, můžete vyzkoušet výlet autobusem.

Výlet z Rovinje do Plitvických jezer (zrušeno v roce 2020 z důvodu epidemie COVID-19)

Velmi dlouhý (jednosměrná cesta 270 km nebo 4 hodiny), ale nádherný zájezd. Více o zájezdu do Plitvických jezer.
Cena pro dospělé: do 750 HRK.
Autobus, průvodce, oběd a vstup (250 HRK) jsou zahrnuty v ceně.

Rovinj

Až 2600 hodin slunečního svitu ročně a vynikající klima. Pobřeží s ostrovy a modré moře. Kostel Santa Eufemia, staré město s kulturními památkami, nejmodernější hotely, ale i staré taverny a výborná gastronomie. Něco pro každého. Rovinj je krásné město na západním pobřeží Istrie a cestovní sezóna začíná v dubnu a končí v říjnu. Ceny a harmonogram zašleme na vyžádání.
Pro hosty, kteří přijedou sami na výlet (do Rovinje), pro parkování u moře doporučujeme zaparkovat Mala Valdibora, na adrese: Ul. Giordana Paliage 5, 52210 Rovinj.